ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΤΡΙΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

Στην Αργυρούπολη και στο Γραφείο του Διευθυντή του 3ου ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΟΎΠΟΛΗΣ, σήμερα ημέρα Δευτέρα 27 Μαρτίου 2023 και ώρα 12:00, συνεδρίασε η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων, όπως συγκροτήθηκε με απόφαση του διευθυντή του σχολείου, για την πραγματοποίηση τριήμερης εκδρομής της Α΄ και Β΄ τάξης Λυκείου στη Ζάκυνθο.

Στη συνεδρίαση μετείχαν οι:

1.      Κωνσταντίνος Σκέντος , Διευθυντής του σχολείου ως Πρόεδρος

2.      Κονίδας Γεώργιος , εκπαιδευτικός κλ. ΠΕ03

3.      Αθηνά Κόλλια, εκπαιδευτικός κλ. ΠΕ86

4.      Χρόνόπουλος Παναγιώτης, εκπρόσωπος του Σ.Γ.Κ. του σχολείου.

5.      Βυθούλκας Ανδρέας εκπρόσωπος του 15μελούς Μαθητικού Συμβουλίου του σχολείου.

Ο πρόεδρος αποσφράγισε και παρουσίασε στα μέλη της επιτροπής τρεις  (3) φακέλους προσφορών των εξής πρακτορείων:

1.      Travel Bug (185 ευρώ ανά άτομο)

2.      IQ Holidays (175 ευρώ ανά άτομο)

3.      Happy Days travel (180 ευρώ ανά άτομο)

Η επιτροπή αφού εξέτασε συγκριτικά όλες τις προσφορές, αποφάσισε ομόφωνα: Επιλέγει το ταξιδιωτικό γραφείο «IQ Holidays» επειδή η προσφορά του:

1.      Πληροί τους όρους της προκήρυξης.

2.      Πληροί τα  ποιοτικά  κριτήρια.

3.      Εξυπηρετεί στο μέγιστο βαθμό τις επιμέρους ανάγκες και προϋποθέσεις της εκδρομής.

4.      Είναι οικονομικά συμφέρουσα.

Στα ενδιαφερόμενα πρακτορεία δίνεται το δικαίωμα να υποβάλουν ένσταση κατά της επιλογής, μέχρι την Πέμπτη 30 Μαρτίου 2023 και ώρα 11:30 στο γραφείο του διευθυντή του σχολείου.
Για τούτο συντάχθηκε η παρούσα πράξη και υπογράφεται όπως ακολουθεί:

Ο πρόεδρος: Κωνσταντίνος Σκέντος
Τα μέλη: