Mentor Kids

MENTORING ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε  την Τετάρτη 17/1/2018 το πρόγραμμα Mentor kids... Για 2η συνεχόμενη χρονιά Eπαγγελματίες και Επιστήμονες μας τίμησαν με την παρουσία τους και ενημέρωσαν τα παιδιά μας για θέματα επαγγελματικού προσανατολισμού.Η παραπάνω πρωτοβουλία οργανώθηκε από τον σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας τον οποίο και ευχαριστούμε για την ουσιαστική και πολύτιμη υποστήριξη που μας προσφέρει!

MENT1

MENT2

MENT3

ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ MENTOR KIDS

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου ΓΕΛ Αργυρούπολης διοργανώνει συναντήσεις mentoring σε θέματα επαγγελματικού προσανατολισμού, με την ευγενική συνεργασία του οργανισμού Mentorkids,
ειδικά για τους μαθητές του 3ου ΓΕΛ Αργυρούπολης, Τετάρτη, 17/1/2018 στις 18.00 στο σχολείο.

Η συμπλήρωση της φόρμας εκδήλωσης ενδιαφέροντος γίνεται ηλεκτρονικά στον παρακάτω σύνδεσμό :

(Υπάρχουν λίγες θέσεις ακόμη)

Οι γονείς θα χρειαστεί να υπογράψουν το σχετικό έντυπο που διανεμήθηκε, με το οποίο δηλώνουν ότι συμφωνούν με τη συμμετοχή του παιδιού τους στη συγκεκριμένη εκδήλωση και να το παραδώσουν στον διευθυντή του Λυκείου, κ. Σκέντο.

Για οποιαδήποτε απορία, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με το σύλλογο γονέων ή στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..">Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Θα χαρούμε να σας βοηθήσουμε να σχεδιάσετε ένα καλύτερο μέλλον για όλους μας!