ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ

Προγραμμα λειτουργίας των αθλητικών εγκαταστάσεων που βρίσκονται στην περιφέρεια της  Δ’ Αθήνας, για την ενημέρωση των υποψηφίων των Στρατιωτικών Σχολών και των ΤΕΦΑΑ.

ATT00004

Πρόγραμμα εγκαταστάσεων Αλίμου.

Οδηγίες προετοιμασίας.

Προγράμματα λειτουργίας των αθλητικών εγκαταστάσεων που βρίσκονται στην περιφέρεια της  Δ’ Αθήνας (Αργυρούπολης & καλλιθέας) για την ενημέρωση των υποψηφίων των Στρατιωτικών Σχολών και των ΣΕΦΑΑ.

Α.  Σας γνωρίζουμε ότι ο Οργανισμός Παιδικής Αγωγής και Άθλησης λειτουργεί προγράμματα  προετοιμασίας για τους υποψήφιους σε σχολές τριτοβάθμιας εκπαίδευσης ( Στρατιωτικές, Αστυνομικές σχολές και ΣΕΦΑΑ)  στο:

1.Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας ΄΄Γρηγόρης Λαμπράκης΄΄ (Ψηλορείτη  1 )

από  Δευτέρα έως Παρασκευή, τις εξής ώρες:

Πρωί : 09:00-11:00

Απόγευμα: 18:00-20:00

Για πληροφορίες και κατάθεση δικαιολογητικών  στην γραμματεία του Δημοτικού Σταδίου και στο τηλέφωνο 210 9563297.

2. Δημοτικό κολυμβητήριο (Ναυάρχου Βότση 1)

Δευτέρα έως Παρασκευή  τις εξής ώρες

Πρωί : 09:00-14:00

Απόγευμα 16:00-20:00.

Ο κάθε ενδιαφερόμενος  μπορεί να απευθυνθεί στη γραμματεία του κολυμβητηρίου στο τηλέφωνο: 210 9404454

Για τη συμμετοχή στο πρόγραμμα προετοιμασίας, τα δικαιολογητικά που θα προσκομισθούν είναι:

• Αστυνομική Ταυτότητα
  • Δελτίο Υποψηφίου
  • Απαραίτητες Ιατρικές Βεβαιώσεις

για κάθε περαιτέρω διευκρίνηση συμεωνίδου Ελένη ( 210 9565618 έσωτ. 4/1)

ΝΠΔΔ ΟΠΑΑ ΄΄Γιάννης Γάλλος

Υπηρεσία Διεύθυνσης Άθλησ

Β. Σας παραχωρούμε μια διαδρομή * στο κολυμβητήριο, προς χρήση των υποψηφίων μαθητών/τριων ΣΕΤΑΑ- Στρατιωτικές Σχολές, Δευτέρα έως Παρασκευή και ώρες 08:30 - 10:00 και τον Στίβο Δευτέρα έως Παρασκευή : 08:30 - 11:00, με τις κάτωθι προϋποθέσεις :

1) ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΉΡΙΟ

α) Χαρτί καρδιολόγου (με ισχύ 1 έτους)

β) Προσκόμιση όλων των απαραίτητων δικαιολογητικών που αναφέρονται στο έγγραφο Γ.Γ.Α. για υποψηφίους ΣΕΦΑΑ, Στρατιωτικών Σχολών

2) ΔΙΑΚΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΤΙΒΟ

α) Προσκόμιση όλων των απαραίτητων δικαιολογητικών που αναφέρονται στο έγγραφο Γ.Γ.Α. για υποψηφίους ΣΕΦΑΑ, Στρατιωτικών Σχολών

* (βάση των υγειονομικών πρωτοκόλλων η μία διαδρομή, μπορεί να καλύψει έως 8 άτομα)

Παρακαλώ όπως μας ενημερώσετε εάν θα κάνετε χρήση και πότε, καθώς και σε συνεννόηση με τους Διευθυντές των σχολείων σας, για τις ώρες λειτουργίας και μέγιστο αριθμό υποψηφίων που μπορεί να προσέρχεται στις εγκαταστάσεις μας.

Ο.Ν.Α. ΔΗΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Τ: 2109600639